Related Posts
Komşusunda görüp, tutkuyla başladı! 60 çeşidi görmek isteyen evine akın ediyor
Osmaniye kent merkezinde yaşayan 55 yaşındaki Yunus Gedik, ortaokula giderken komşusunun bahçesinde gördüğü çiçeklerden etkilendi. Evinin bahçesine bir kök kaktüs diken Gedik’in bu merakı zamanla hobiye dönüşürken, farklı şehirlerden …
Nilüfer: Tahtalıköye mi gideyim?
Sanatçı Nilüfer konuk olduğu bir programda “Ben şarkılarımı çektiğim aşk acıları sonucu yazan biriyim. ‘Neden artık yazmıyorsun?’ diye soruyorlar. Aşk yok, üretkenlik yok. Olmasın da zaten. Bu yaştan sonra aşk acısı çekip tahtalı köye mi gideyim? Artık kalbim dayanmaz” dedi.
Açılış Tan’dan
‘Söz ve Seda Akay’ albümünün açılış şarkısı ‘Zorlu Sevdam’, Tan Taşçı yorumuyla müzikseverlerle buluşuyor.