OPPO Enco R3 kulaklıkları tanıtıldı, bu cihaz tam bir fiyat performans ürünü

OPPO, Reno 12 akıllı telefonları ve Enco Air 4 Pro’nun lansmanıyla birlikte, Enco R3 TWS kulaklıklarını da tanıttı. Bu yeni kulaklıklar, geçen yılın Enco R2’sinin halefi olarak geliyor ve birkaç küçük iyileştirme sunuyor. Tasarımı Apple AirPods’a benzeyen Enco R3, uygun fiyatlı ve temel ses özelliklerine sahip.

OPPO Enco R3, Apple AirPods ile aynı tasarıma sahip olup, saplı ve kulak içi yapısıyla dikkat çekiyor. IPX4 sertifikasına sahip olan bu kulaklıklar, toz ve suya karşı dayanıklıdır. Dokunmatik kontrolleri sayesinde çeşitli işlemler yapılabiliyor ve Xiaobu asistan desteği ile geliyor.

Ses konusunda, OPPO Enco R3, 13.4 mm titanyum kaplamalı dinamik sürücülerle donatılmış. Bu TWS kulaklıklar, etkileyici bir deneyim için Uzaysal ses efektleri sunuyor. Tek mikrofonlu ve yapay zeka destekli gürültü engelleme özelliği, net bir çağrı kalitesi sağlıyor. Enco R3, vokalleri geliştirmek için “Mor Galaxy” adı verilen özel bir ses ayarına sahip. Ayrıca düşük gecikmeli oyun modu da mevcut. Reno 12 serisi kullanıcıları için özel bir açılır pencere özelliği de bulunuyor.

Enco R3, 480 mAh batarya kapasitesine sahip ve toplamda 35 saatlik bir kullanım süresi sunuyor. Her bir kulaklık, 32 mAh batarya ile destekleniyor ve tek şarjla 5.5 saat kullanım sağlıyor. OPPO Enco R3, Beyaz renk seçeneği ile sunuluyor ve 299 yuan (42$) fiyat etiketi ile 31 Mayıs’tan itibaren satın alınabiliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir